top of page

CaboVerdeInfo.org- Historia


Poznaj historię CaboVerdeInfo.org- Informacja Turystyczna & Wycieczki


Strona CaboVerdeInfo.org zastąpiła bloga Moje Cabo Verde, który został założony w 2016 roku przez Aleksandre- pierwszego polskojęzycznego przewodnika po Sal.

Pierwotna nazwa strony nawiązywała do rozpoznawalnego bloga @mojaportugalia tej samej autorki, która dawniej mieszkała w pięknej Lizbonie, a w 2016 roku przeprowadziła się na Sal. Celem Oli było pokazanie Wyspy Zielonego Przylądka widzianych oczyma mieszkanki. Początkowo posty opowiadały o codziennym życiu, różnicach kulturowych, a Ola używała bloga jako platformy, na której dzieliła się swoją opinią dotycząca odwiedzanych miejsc. Wkrótce goście bazując na jej znajomości lokalnych realiów, sekretów Wysp i nietuzinkowych miejsc zapragnęli zobaczyć Archipelag oczami Oli.

Projekt ,,Moje Cabo Verde" szybko się rozwinął i stał się częścią firmy Bohemian Dreams założonej w 2016 roku, która organizuje wyjazdy dla grup i gości indywidualnych na Wyspy Zielonego Przylądka i do Portugalii- dwa kraje, w których Ola spędziła wiele lat życia.


Nazwa firmy Bohemian Dreams, która dziś zrzesza dwa projekty informacji turystycznej @mojaportugalia i @caboverdeinfo.org łączy i komunikuje, to co ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Człon ,,Bohemian" opisuje nasze pragnienie bycia innymi, nieszablonowymi, ponieważ kreatywność i innowacja to część naszego firmowego DNA.

,,Dreams"- marzenia z j.angielskiego, odnosi się do chęci stworzenia produktu( programu, atrakcji), który spełni Wasze oczekiwania i przyczyni się do realizacji Waszych marzeń.


Wychodząc naprzeciw podróżnikom, udoskonaliliśmy pierwotnego bloga @mojacaboverde tworząc stronę CaboVerdeInfo.org- portal informacji turystycznej, na którym odnajdziesz wskazówki dotyczące pobytu na Wyspach Zielonego Przylądka oraz skorzystasz z porady polskojęzycznych mieszkańców Sal. Personalni doradcy podróży chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, przedstawią niezależną ofertę wycieczek fakultatywnych oraz skompletują wybrane usługi. Oszczędź czas, skorzystaj z niezawodnych rozwiązań i ciesz się bezstresowymi wakacjami na na Wyspach Szczęśliwych.

Całe Cabo Verde w jednym miejscu- CaboVerdeInfo.org


Ola i Adilson


29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page